Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych ul. Rondo Mogilskie 1, 31-516 Kraków biuro@turnusy-krakow.pl (12) 411-08-01 667-41-86-77

Pakiet ortopedyczny – Ustroń

REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA W SANATORIUM RÓWNICA

Program Rehabilitacji Narządu Ruchu jest przeznaczony dla osób z rozpoznanymi schorzeniami zapalnymi i zwyrodnieniowymi narządu ruchu, po urazach i operacjach. Efektem jest zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawa kondycji fizycznej, usprawnienie ruchowe i zmniejszenie ilości przyjmowanych leków.

W Ramach Programu możliwa Rehabilitacja Kolana, Rehabilitacja Barku, Rehabilitacja po endoprotezie Biodra, Rehabilitacja po operacji Kręgosłupa oraz inne.

Program Medyczny obejmuje: 

  • ocenę stanu zdrowia oraz wskazanie zabiegów fizjoterapeutycznych,
  • do 5 zabiegów dziennie przez 6 dni w tygodniu z wyjątkiem niedziel i świąt, w tym codzienną kinezyterapię zależną od kondycji pacjenta,
  • modyfikację diety – konsultacje z dietetykiem,
  • naukę rozładowywania przewlekłego stresu (arteterapia, trening relaksacyjny, muzykoterapia)

W cenie: 

  • powyższy program medyczny,
  • zakwaterowanie w pokoju 1, 2 lub 3 – osobowym w Szpitalu Uzdrowiskowym Równica,
  • całodzienne wyżywienie (dieta wg zaleceń lekarskich),
  • wizytę lekarską z ordynacją zabiegów,
  • całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską.

Rehabilitacja Narządu Ruchu
Sanatorium RÓWNICA
Rodzaj pokoju / cena od osoby za 1 dobę/osoba za 7 dób/osoba
pokój 2 lub 3 osobowy na oddziale szpitalnym 215 zł 1505 zł
Pokój 1-osobowy – podwyższony standard lub w Hotelu WILGA – standard 265 zł 1855 zł
Pokój 2-osobowy – podwyższony standard lub w Hotelu WILGA – standard 240 zł 1680 zł
Pokój 1-osobowy – komfort 290 zł 2030,zł
Pokój 2-osobowy – komfort 265 zł 1855,zł
Pokój 2-osobowy – komfort LUX 315 zł 2205 zł
Apartament Panorama Hotelu WILGA – VIP 335,zł 2345,zł

Sugerowany minimalny okres leczenia powinien wynosić 7 dób

UWAGI:

W cenniku podane są ceny brutto za dobę od osoby.

Pobyt rozpoczyna się od godziny 12:00 (obiadem) w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10:00 (śniadaniem) w dniu wyjazdu.

W okresie świątecznym możliwe dopłaty do posiłków

Obowiązuje opłata klimatyczna

Parking płatny – przy wszystkich obiektach uzdrowiska „Ustroń”.

Sanatorium „Równica” usytuowane jest w samym sercu Beskidu  Śląskiego,   w  malowniczej  dolinie  rzeki  Wisła, z widokiem na Czantorię i pozostałe pasma górskie. Oferuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty. W jadalni istnieje możliwość indywidulanie dobranej diety zgodnie z zaleceniami. Sanatorium „Równica” posiada wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych i na wózkach inwalidzkich, dodatkowo budynek  połączony  jest  przewiązką z Uzdrowiskowym Zakładem Przyrodoleczniczym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Zdrojowy z pijalnią wód, leczniczymi fontannami solankowymi, ścieżką zdrowia i spacerowymi alejkami. W wolnych chwilach można korzystać z Klubu Kuracjusza który organizuje wieczorki taneczne, imprezy kulturalno-rozrywkowe oraz wspólne oglądanie wydarzeń sportowych. W Klubie Kuracjusza można korzystać z bezprzewodowego internetu, z  kącika szachowego, brydżowego i bilarda.

Hotel Wilga*** oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych wnętrzach, wspaniałe widoki na góry oraz bogate zaplecze rekreacyjne i relaksacyjne. Posiada 158 miejsc noclegowych w 62 komfortowo urządzonych pokojach, lobby bar, restaurację, saunę, bibliotekę ze stanowiskiem komputerowym i TV. W hotelu można nieodpłatnie skorzystać z sali bilardowej i treningowej sali fitness, a także kolorowej sali zabaw dla dzieci, ogród. Hotel Wilga jest częścią kompleksu Uzdrowiska Ustroń co pozwala m.in. na korzystanie z Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia i bazy zabiegowej Medical&SPA Prestige Club. Hotel dysponuje parkingiem i garażami. W całym obiekcie Goście korzystać mogą z bezprzewodowego Internetu.

ustron turnusy rehabilitacyjneustroń rehabilitacja ortopedyczna

Chcesz wybrać ten ośrodek? Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do „Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych" w Krakowie pod numer (12) 411-08-01; 66-741-86-77 lub wyślij wiadomość na adres biuro@turnusy-krakow.pl

image_pdfimage_print