Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych ul. Rondo Mogilskie 1, 31-516 Kraków biuro@turnusy-krakow.pl (12) 411-08-01 667-41-86-77

Pakiet kardiologiczny – Ustroń

REHABILITACJA KARDIOLOGICZNA W SANATORIUM RÓWNICA

Program Rehabilitacji Kardiologicznej przeznaczony jest dla osób: po zawałach serca, po wszczepieniu pomostów aortalno-wieńcowych (CABG), po angioplastyce tętnic wieńcowych (PTCA stenty), z wszczepionym stymulatorem rytmu, kardiowerterem – defibrylatorem, po wymianie lub plastyce zastawki/zastawek serca, z nadciśnieniem tętniczym, z niewydolnością krążenia, z zaburzeniami rytmu serca, u których występują czynniki ryzyka chorób sercowo-naczyniowych (np.: palenie tytoniu, otyłość, nieprawidłowa dieta, niska aktywność fizyczna, cukrzyca, zaburzenia lipidowe – wysoki cholesterol).

Celem Programu Kardiologicznego jest rehabilitacja i edukacja prozdrowotna. Program jest efektem współpracy z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca – liderem w zakresie kardiologii i kardiochirurgii w Polsce.

Kompleksowa opieka w programie łączy zalety programów diagnostycznych i zabiegowych.

 

Program Medyczny obejmuje:

  1. badania diagnostyczne chorób układu krążenia (UKG, EKG spoczynkowe, Holter EKG, Holter RR oraz w zależności od wskazań lekarza test wysiłkowy lub 6MWT przy pobycie 14 dniowym)
  2. kompleksową ocenę ryzyka zdarzeń sercowych u każdego chorego na podstawie aktualnych badań
  3. średnio 5 zabiegów dziennie przez 6 dni w tygodniu z wyjątkiem niedziel i świąt,ustalone wg standardów Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
  4. modyfikację diety – konsultacja z dietetykiem,
  5. naukę rozładowywania przewlekłego stresu (arteterapia, trening relaksacyjny, muzykoterapia).

W cenie: 

  • program medyczny
  • zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2 osobowym w Szpitalu Uzdrowiskowym Równica
  • całodzienne wyżywienie (dieta wg zaleceń lekarza)
  • wizytę lekarską z ordynacją zabiegów
  • całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską

Rehabilitacji Kardiologiczna
Sanatorium RÓWNICA
Rodzaj pokoju / cena od osoby za 1 dobę/osoba za 14 dób/osoba
pokój 1 osobowy – standard sanatoryjny 215 zł 3010 zł
pokój 2 lub 3 osobowy – standard sanatoryjny 190 zł 2660 zł
Pokój 1-osobowy – podwyższony standard lub w Hotelu WILGA – standard 250 zł 3500 zł
Pokój 2-osobowy – podwyższony standard lub w Hotelu WILGA – standard 230 zł 3220 zł
Pokój 1-osobowy – komfort 275 zł 3850,zł
Pokój 2-osobowy – komfort 250 zł 3500,zł
Pokój 2-osobowy – komfort LUX 265 zł 3710 zł
Apartament Panorama lub w Hotelu WILGA – VIP 335 zł 4690 zł

Sugerowany minimalny okres leczenia powinien wynosić 14 dób

UWAGI:

W cenniku podane są ceny brutto za dobę od osoby.

Pobyt rozpoczyna się od godziny 12:00 (obiadem) w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10:00 (śniadaniem) w dniu wyjazdu.

W okresie świątecznym możliwe dopłaty do posiłków

Obowiązuje opłata klimatyczna

Parking płatny – przy wszystkich obiektach uzdrowiska „Ustroń”.

Sanatorium „Równica” usytuowane jest w samym sercu Beskidu  Śląskiego,   w  malowniczej  dolinie  rzeki  Wisła, z widokiem na Czantorię i pozostałe pasma górskie. Oferuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty. W jadalni istnieje możliwość indywidulanie dobranej diety zgodnie z zaleceniami. Sanatorium „Równica” posiada wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych i na wózkach inwalidzkich, dodatkowo budynek  połączony  jest  przewiązką z Uzdrowiskowym Zakładem Przyrodoleczniczym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Zdrojowy z pijalnią wód, leczniczymi fontannami solankowymi, ścieżką zdrowia i spacerowymi alejkami. W wolnych chwilach można korzystać z Klubu Kuracjusza który organizuje wieczorki taneczne, imprezy kulturalno-rozrywkowe oraz wspólne oglądanie wydarzeń sportowych. W Klubie Kuracjusza można korzystać z bezprzewodowego internetu, z  kącika szachowego, brydżowego i bilarda.

Hotel Wilga*** oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych wnętrzach, wspaniałe widoki na góry oraz bogate zaplecze rekreacyjne i relaksacyjne. Posiada 158 miejsc noclegowych w 62 komfortowo urządzonych pokojach, lobby bar, restaurację, saunę, bibliotekę ze stanowiskiem komputerowym i TV. W hotelu można nieodpłatnie skorzystać z sali bilardowej i treningowej sali fitness, a także kolorowej sali zabaw dla dzieci, ogród. Hotel Wilga jest częścią kompleksu Uzdrowiska Ustroń co pozwala m.in. na korzystanie z Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia i bazy zabiegowej Medical&SPA Prestige Club. Hotel dysponuje parkingiem i garażami. W całym obiekcie Goście korzystać mogą z bezprzewodowego Internetu.

ustron turnusy rehabilitacyjneustroń rehabilitacja ortopedyczna

Chcesz wybrać ten ośrodek? Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do „Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych" w Krakowie pod numer (12) 411-08-01; 66-741-86-77 lub wyślij wiadomość na adres biuro@turnusy-krakow.pl

image_pdfimage_print