Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych ul. Rondo Mogilskie 1, 31-516 Kraków biuro@turnusy-krakow.pl (12) 411-08-01 667-41-86-77

Sprawny Kręgosłup – WAPIENNE

Pakiet SPRAWNY KRĘGOSŁUP w Uzdrowisku WAPIENNE koło Gorlic

 

 

Pokój 2 osobowy z hydromasażem – 1050 zł/osoba

Pokój 2 osobowy – 900 zł/osoba

W cenie pakietu:

7 noclegów w pokojach 2 osobowych

3 posiłki dziennie

Konsultacja fizjoterapeuty

Pakiet zabiegów:

  • 5 x kąpiel siarczkowa lub perełkowa (20 minut)
  • 4 x okład borowiny całego kręgosłupa (20 minut)
  • 4 x masaż klasyczny całego kręgosłupa (15 minut)
  • 4 x zabieg z fizykoterapii lub grota solna

Całodobowa opieka pielęgniarska

Możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijów do nordic walking

Uwagi:

Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy po śniadaniu w dniu wyjazdu

Obowiązuje opłata klimatyczna – 2 zł/ doba

Wycieczki dodatkowo płatne przy liczbie min. 10 chętnych

Ośrodek Wczasowo-Leczniczy w centrum Wapiennego to dwa budynki hotelowe oddalone od siebie około 50 m mogące przyjąć 60 osób. Ośrodek posiada własną stołówkę, bogatą bazę zabiegową, salę gimnastyczną z siłownią, kawiarnię z bilardem, tenisem stołowym i Wi-Fi. Na ogrodzonym terenie znajdują się 2 baseny odkryte (duży o wymiarach 25x15m i głębokości 1,4-3,6m i mniejszy o wymiarach 15x10m), boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, dwa korty tenisowe, miejsca na ognisko i grill. W Ośrodku znajduje się wypożyczalnia rowerów, kijków do Nordic Walking i innych akcesoriów sportowych.

Do leczenia wykorzystywana jest woda siarczkowa oraz borowina. Nie bez znaczenia dla przebiegu kuracji jest również czyste powietrze, korzystny mikroklimat oraz spokojna okolica.

Uzdrowisko Wapienne to mała miejscowość rekreacyjno-uzdrowiskowa w Beskidzie Niskim oddalona 12 km od Gorlic. Bliskość Magurskiego Parku Narodowego, spokój, czysty klimat, obfitość zieleni oraz różnorodność możliwości aktywnego spędzania czasu, to główne walory miejscowości o bogatej historii i kulturze regionu. Głównym bogactwem Wapiennego są średnio zmineralizowane wody siarczkowo-siarkowodorowe, a ich składniki farmakologicznie czynne odznaczają się bardzo wysoką jakością i biodostępnością dla organizmu.

Chcesz wybrać ten ośrodek? Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do „Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych" w Krakowie pod numer (12) 411-08-01; 66-741-86-77 lub wyślij wiadomość na adres biuro@turnusy-krakow.pl

image_pdfimage_print